В ефірі “Україна 24” трапилася цікава дискусія. Лідерка партії “Голос” Кіра Рудик вирішила проігнорувати питання ведучої Наталі Влащенко про своє ймовірне американське громадянство та не відповідати на нього чіткою відповіддю

Влащенко повідомила, що деякі ЗМІ пишуть, що у лідерки партії “Голос” Кіри Рудик є американське громадянство і спитала у самої депутатки, чи відповідає це дійсності. Але отримала доволі неочікувану та водночас прогнозовану відповідь – точніше її відсутність.

“Я народилась в Україні і є українкою”, – заявила Рудик.

Та Влащенко така відповідь не влаштувала й ведуча вирішила уточнити ще раз, що питає саме про громадянство Сполучених Штатів.

“Я народилась в Україні, є українкою і завжди нею була”, – сказала лідерка “Голосу”.

Проте знову ж таки відповідь не була чіткою і було помітно, що Рудик її уникає. Тоді Наталія Влащенко, вже чітко спитала: “Чи є у Вас американське громадянство?”.

“Я ще раз повторюю: я народилась в Україні і є українкою”, – наголосила обурено політик.

Після цього сама Рудик подякували за включення в телеефір й завершила діалог.

Цю полеміку на каналі “Україна 24”  прокоментував Телеграм-канал Klymenko Time.

Чули вислів «вуж на сковорідці»? Ось Кіра Рудик, голова партії «Голос», сьогодні саме в цій ролі.

Півхвилини феєричних, але дуже потішних спроб. Із застиглою посмішкою ухилитися від відповіді на просте запитання – ви є громадянкою США?

За підсумком діалогу зрозуміло – є. Але не хоче говорити.

Свій коментар також дав Телеграм-канал Телекошмар.

Мені здається, це самий незбагненний політичний постріл собі в ногу. Тепер-то точно всі подумають, що у лідерки “Голоса” Кіри Рудик є американський паспорт. По-моєму, навіть побачивший багато в нашій політиці Гройсман офігів від почутого.

Втім, якщо “Голос” це антиолігархічна і проєвропейська партія, то їм взагалі немає сенсу з’являтися в ефірах у Наташі Влащенко.

От не було б цієї безглуздої спраги марнославства і появ на Ахметов-ТВ – не сталося б і казусу з американським громадянством.

Відомо, що в березні президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо подвійного громадянства в українців. Кабмін повинен розробити ряд документів.

Зокрема, протягом пів року, мають бути розроблені проєкти законів, які передбачають заборону громадянам України, які мають подвійне або множинне громадянство, а також знаходяться в процесі його оформлення, претендувати на посади в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Нагадаємо, нещодавно 10 депутатів партії “Голос” привселюдно висловили недовіру її керівництву, зокрема, і самій Рудик. Оскільки, зазначили, що у програмі партії чітко зазначено, що мандат буде забиратись у тих, хто прогулював більшість засідань.

Однак, голова партії Кіра Рудик, за словами нардепів, прогуляла більше 60% голосувань, тому вони ініціюють її виключення із партії.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.