Міністерство освіти України присвоїло ступінь кандидата наук нардепу від ОПЗЖ Віктору Чорному.

Про це в понеділок, 5 липня повідомив журналіст і блогер Данило Мокрик у Facebook.

За його словами, про присвоєння звання кандидата Чорному сказано в наказі МОН від 29 червня №735.

«Нагадаю, що кандидатська дисертація Чорного: Містить посилання на матеріали Чорного з науково-практичної конференції, де його не було ні фізично, ні в офіційному збірнику. Містить довідку про практичне впровадження ідей Чорного з підробленим підписом. Має того ж автора в метаданих файлу, що й Ілля Кива (Dovgal)», – написав Мокрик.

Нагадаємо, у квітні цього року депутат від «Опозиційною платформи – За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління.

Тема дисертації звучала так: «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Усі 13 членів комісії підтримали те, щоб Киві присвоїли звання кандидата наук.

Відзначимо, що захист дисертації розпочався зі скандалу: невідомі блокували вхід до приміщення, де проходив захід, і вибірково пускали журналістів. Сам Кива після захисту сказав, що «сьогодні наукова спільнота стала сильнішою».

Сам Кива не зміг відповісти на поставлене членами комісії питання, а журналісти знайшли в його дисертації підроблені документи.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.