Депутат міськради Вадим Ямщиков покидає лави ВО “Свобода”. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук

“1825 днів. Саме скільки днів моїй політичній діяльності у ВО «Свобода». Сьогодні моя п’ятирічна робота в рядах партії завершується! Зараз — час змін та великих можливостей. Впершу чергу для мене, як людини та політика. Я впевнений, що наша Полтава має величезний потенціал та більш швидкі можливості розвитку з оновленим складом депутатів міської ради”, – написав Вадим Ямщиков.

1825 днів. Саме скільки днів моїй політичній діяльності у ВО «Свобода». Сьогодні моя п’ятирічна робота в рядах…

Опубликовано Ямщиковом Вадимом Пятница, 10 июля 2020 г.

У свою чергу, очільник ВО “Свобода” у Полтавській міській раді Юліан Матвійчук зазначив, що за їхньою домовленістю до кінця каденції Вадим Ямщиков таки залишатиметься у фракції “Свободи”, а в нову раду пробуватиме зайти від “Слуги народу”.

Окрім того, ми вже повідомляли, що місяць тому, Секретар Черкаської міської ради, депутат Ярослав Нищик також написав заяву про вихід із партії ВО “Свобода” і пояснив причину свого рішення.

За його словами, глава партії Олег Тягнибок зробив із нього “негідника”, керівництво політичної сили забороняло голосувати за власним бажанням, також був присутній шантаж. Про це Нищик написав на своїй сторінці в Facebook.

“Я бачив, як партія прощалася з десятками, якщо не сотнями “негідників”. Принаймні так називала партійна верхівка людей, які йшли, тому що їм не подобалися вчинки деяких партійців на численних зустрічах. Зате я бачив, як у партії залишалися справжні негідники. І у мене не вистачило духу хоча б раз звернути на це увагу публічно. Поки це не зачепило мене особисто.

Депутат перерахував причини, чому вирішив вийти з партії:
“Культ особистості” керівника обласної організації Юрія Ботнара.

Двомісячна затримка зарплати тролейбусників через позицію того ж Ботнара.
Заборона голосувати за пільгу “Амбросхабу”.
“Незрозумілі” рішення партії, такі як листівки ювілярам, ​​об’єднання спортивних шкіл.
Шантаж Артура Савіна для зведення особистих рахунків і т.п.
Нищик зазначив, що йому соромно за всі ці речі, і за те, що він робив “за партійним дорученням”.

“Я виходжу з партії ВО “Свобода”. Не зробив цього відразу, тому що все літав у рожевих хмарах, що хоч своїм демаршем зверну увагу керівництва партії на проблеми обласного центру. Виявилося, голова партії про все знає. І його все влаштовує”, – заявив депутат.

Нищик під кінець зазначив, Ви, Голова партії, почали мене оббріхувати. Після цього допису рахунок 1-1. За кожне слово неправди в мій бік я забиватиму “голи” у відповідь. Тож поки рахунок нічийний – спиніться, інакше я виграю цю партію.

Не хотів виносити ситуацію в партійній організації на загал. Але ознайомився із словами Голови партії про те, що за своє…

Опубликовано Ярославом Нищиком Пятница, 12 июня 2020 г.