Між депутатами Ради Іриною Верещук і Олексієм Гончаренко трапилася перепалка на ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Причиною стала імовірно зірвана спецоперація із затримання “вагнеровців”.

Увечері 4 вересня в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” посварилися депутати “Європейської солідарності” і “Слуги народу” Олексій Гончаренко та Ірина Верещук.

Фрагмент перепалки був оприлюднений на Facebook-акаунті “Шустер online”.

Причиною сварки стали звинувачення, які Гончаренко висунув Офісу президента через імовірно зірвану спецоперацію по затриманню 28 бойовиків “Вагнера”. У відповідь Верещук заявила, що депутат дискредитує країну.

“У що ви перетворюєте нашу службу зовнішньої розвідки, СБУ, спецслужби? (…) Хіба так можна? У що ви нашу країну перетворюєте? Ви розповідаєте, що ми, виявляється, співпрацюємо з американцями на весь світ. Тобто те, що Путін (говорить), фактично підтверджуєте його тези. (…) Ви бачили закон про державну таємницю? Ви його читали? (…) У вас є доступ до держтаємниці? ” – заявила представниця президентської партії СН.

У студії було дуже гаряче і депутати постійно перебивали один одного, але Гончаренко все ж зміг зробити у відповідь обвинувачення.

“Я вважаю своїм зобов’язанням як народного депутата України, якщо я бачу, що у вищому керівництві країни є зрада, ставити до відома про це громадськість. Я зобов’язаний це робити і захищати. І коли ви говорите про небезпеку державі, то небезпека державі, коли в вищому керівництві країни є зрада. І коли ви брешете власному народу, це небезпека “, – сказав Гончаренко.