Сьогодні стало відомо, що партія “Слуга народу” обрала кандидатом у народні депутати на Франківщині українського спортсмена та актора Василя Вірастюка. Причина у тому, що на цьому окрузі з’явилися інші яскраві кандидати.

Політолог Олег Саакян вважає, що на тому окрузі нас очікує “електоральна епічна битва”. Все через те, що інші претенденти – відомі. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

“Тож “слуги” вирішила також не пасти задніх. Вірастюк буде, скоріше, єдиним можливим виходом з тих інструментів і “карт”, які були на руках у”Слузі народу”, – зазначив Саакян.

Їхня попередня кандидатка Надія Левконович, за словами політолога, програє по рейтингах основним опонентам. Він додав, що поки незрозуміло, чи ця “ставка” виграє. Все залежить від того, наскільки активно інші кандидати будуть вести кампанію.

“Все-таки, Вірастюк не є, скажімо, “парашутистом” на цій території – це його рідні землі. Тож там є і його персональна впізнаваність та перевага у чоловічому та жіночому електораті”, – сказав Саакян.

Окрім того, політолог наголосив, що більше шансів перемогти у того, хто буде присутній в окрузі та реально вестиме свою кампанію. “Великі бренди” на місцевому рівні працюють не так ефективно, як “партійні машини”