До другого читання опозиція Коломойського-Медведчука підготувала 5000 правок. Збираються ще 3000 додати. Щоб прийняття в 2 читанні зробити вічним, про це повідомила слуга народу Богуцька.

Вже і Медведчук говорить про користь дефолту.
Тобто ці правки внесуть: ОТЗЖ, Батьківщина, ЗаМайбутне, наші, слугонародовскі Бенята.

Тобто, на скільки я розумію, траншу від МВФ нам не бачити до прийняття закону. Судячи по роботі над Землею, ці правки ми будемо приймати як-раз до дефолту.

Медведчук, Тимошенко і націоналісти. Вони знову разом. Цього разу – у боротьбі “за землю”.

До цих доводів підкріплюються і ініші – Ось фото з вчорашньої прес-конференції. За столом представники партій: ОПЗЖ, Батьківщина, Свобода, Нацкорпус. А ну і ще “громадські активісти”, про це пише у своєму блозі журналіст Олексій Братущак.

1 – Вадим Івченко, нардеп з “Батьківщини”;

2 – Ігор Сабій, екс-нардеп зі ВО “Свободи”;

3 – Олександр Колтунович, нардеп ЗаЖОП;

4 – Сергій Тамарін, голова київського осередку Нацкорпусу.

Розповідали про негатив від розпродажу українських земель трильйонерам (ага, виявляється, що вже є і такі багатії у світі). І закликали українців виходити на акцію протесту.

Коротше, на фронті “за землю” націоналісти з Тимошенко і кумом Путіна воюють в одному окопі. І вже не перший день…

Найцікавіший серед учасників пресухи той чоловік, що стоїть за столом. Його виступ – агонь. Усіх здав…

І це я ще не все перелічив, пише журналіст. Повна підбірка мєдалєк, грамот та досягнень – на персональному сайті

Коротше, дуже маштабна фігура. І де таких медведчуківці беруть?

І на кого цей союз “За землю” (об’єднані) розрахований? Будь яка притомна людина, яка побачить ці спітчі, зрозуміє: з цими інтелектуалами мені не подорозі. Як, втім, і кожен притомний українець розуміє: з медведчуківцями нам не подорозі.

Але у націоналістів та тимошенківців якась інша логіка…

Варто зазначити, що ще 29 березня президент України Володимир Зеленський закликав депутатів відповідально підійти до голосування за завтрашні закони у Верховній Раді. Тоді закон про банки та землю був прийнятий до першого читання. Ще тиждень ЗМІ говорили про договорняки та торгівлю. Вочевидь опозиція не розуміє – що таке дефолт, і що це буде за удар для країни, або ж навпаки прекрасно розуміє, вставляючи палки в колеса та почавши знову кричати з трибуни Ради заради торгів, – пишуть українці в коментарях блогу журналіста.