Колишній президент Віктор Ющенко дав змістовне інтерв’ю для Наталії Мосейчук.

Зокрема, Ющенко прокоментував чи говорили з ним під час візитів до Сполучених Штатів Америки про примирення, перемовини, заморожування конфлікту або вступ до НАТО звільненою територією.

“Жодного аргументу не почув. Я переконаний, що у такої позиції немає серйозних аргументів, які б прийняла українська влада, український солдат, чи українське суспільство. Найбільший дипломат України зараз — це солдат. Він вкладає в голови українських політиків той курс, яким треба йти. Якщо будь-хто сьогодні скаже, що він придумав “круглий стіл” — це буде останній день його політичної карʼєри», — відверто сказав Віктор Ющенко.

За словами третього президента України, є закон, який забороняє вести будь-які перемовини щодо миру, до звільнення національних територій, які під окупацією. Він наголосив, що ніхто по закону не має право сісти за стіл перемовин. Це тюрма.

В той же час Ющенко прокоментував ніби то напружені стосунки між Президентом України Володимиром Зеленським і Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

“Я переконаний, що Залужний веде себе блискуче та збалансовано. Я не знаю жодної політичної оцінки, яку він сформулював і вона попала в політичне українське середовище. Він не влазить в політичні процеси — це правильна блискуча поведінка. Думаю, що Володимир Олександрович все розуміє і, насправді, їх відносини інші, ніж хтось намагається нам показати. Жодної із сторін не вигідно поступати необдумано і закладати конфлікт у відносини”, — зазначив Ющенко.