Сергій Сивохо зупинить творчу діяльність через призначення і роботу на посаді радника секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу. Проте, перед цим гуморист допрацює в проєктах, де зараз знімається.

Сивохо у коментарі 24 каналу наголосив, що зупинить роботу у шоу-бізнесі, адже у нього на це просто не вистачатиме часу.

“Навряд чи поєднуватиму творчість з роботою в РНБО. Зараз те, що потрібно, лише допрацюю, і там вже подивимося”, – підкреслив Сивохо.

Зокрема, гуморист в інтерв’ю LB.uа відзначив, що залишатиметься суддею телешоу “Ліга сміху”. Ймовірно – до кінця 5 сезону проєкту. Проте, постійно поєднувати роботу в шоу та РНБО Сивохо не буде.

Сергій Сивохо був креативним продюсером студії “Квартал 95” і тренером в гумористичному проекті “Ліга сміху”.

У 5-му сезоні “Ліги сміху” Сивохо є членом журі. До того ж він був тренером команд “Таа-та-та-та” і “Дикий молодняк”. Проте, обидві команди вже покинули проєкт.

Раніше Сивохо розповідав, що під час роботи в РНБО зосереджуватиметься саме на гуманітарних питаннях та роботу з людьми.

“Я ж – радник, я буду пропонувати якісь заходи, якісь кроки, може, і в законодавчому, і у виконавчому плані. Буду пропонувати людям, які входять до сфери інтересів РНБО”, – сказав Сивохо.