Компанія “АТБ-Маркет” з 1 квітня знижує торговельну націнку на ряд продуктів харчування першої необхідності, повідомив на своїй сторінці в Facebook генеральний директор мережі Борис Марков.

“В умовах економічної кризи і загальнонаціонального карантину, а також у зв’язку зі стрімким підвищенням відпускних цін з боку постачальників на продукти харчування і товари першої необхідності, компанія” АТБ-Маркет “з 1 квітня 2020 у рік знижує торговельну націнку на певні категорії продуктів харчування. Зокрема, від 2% до 3% на крупи, макаронні вироби, сіль, цукор, борошно, бакалію та від 4% до 8% на овочі та фрукти. При цьому, компанія завжди забезпечувала мінімальну торгову націнку саме на ці групи товарів “, – підкреслив він.

Марков зазначив, що це рішення для компанії є принциповим і відображає її соціально відповідальну позицію, пов’язану з необхідністю забезпечити всіх клієнтів продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними і справедливими цінами.

“Наголошуємо, що на сьогоднішній день магазини торгової мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій в повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах і розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту в разі його збільшення. В даний час компанія” АТБ-Маркет “зняла всі обмеження з придбання товарів в одні руки для відвідувачів магазинів торгової мережі АТБ у всіх регіонах України. Однак вона залишає за собою право ввести локальні обмеження на продаж тієї чи іншої групи товарів за фактом появи на нього ажіотажного попиту “, – написав Марков.

Він додав, що компанія “докладає всіх зусиль, щоб мінімізувати підвищення цін постачальниками і прозоро і відкрито інформує громадськість щодо ситуації з ціноутворенням на ринку вітчизняної роздрібної торгівлі”.