Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій СБУ заборонила в'їзд на територію України, несподівано для багатьох підтримала гучний флешмоб із промовистою назвою "Ідіть у ср*ку" , запущений шоуменом Володимиром Зеленським.

Так, Корольова, незважаючи на те, що вже багато років проживає в Росії, а також гастролює в окупованому РФ Криму, у пісенній формі послала українських депутатів у ср*ку. Відео зі зверненням до політиків вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Крім цього, Наталія ще й залишила гнівний пост у соціальній мережі, де назвала себе "репресованою українкою".

"З величезним задоволенням я підтримала флешмоб "Ідіть у ср*ку", бо наболіло! Як можна так най****ти свій народ?! Київ у розрусі, дороги — жесть, народ за межею бідності. Молодь валить за кордон. Ганьба! Коли ж вам, паразитам, за Державу стане прикро?" — вибухнула гнівом Корольова, додавши, що писала ці рядки з "болем у душі".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагагадати, що раніше народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Олег Барна вилаявся матом на журналіста в кулуарах Верховної Ради після звинувачень у кнопкодавстві.

"Якого хріна ти до мене підійшов? На х*й пішов бігом, під*рас", — заявив Барна у відповідь на звинувачення журналіста — очевидця порушень у залі ВР.

З цієї нагоди відомий шоумен Володимир Зеленський запустив у середу, 3 жовтня флешмоб під назвою "Ідіть у с*аку", в рамках якого відомі особистості, а також прості українці висловлюють обурення на адресу українських політиків. Челлендж вже підтримали такі зірки, як Євген Кошовий, Оля Полякова, Юрій Ткач і багато інших.