Нещодавно український громадський діяч та волонтер Сергій Притула опинився у центрі скандальної ситуації через свій неординарний коментар у соціальних мережах.

Військовий з 3-го Окремого штурмового батальйону Валерій Жемчужников залишив коментар під постом Притули щодо передачі Збройним Силам України транспортних засобів, куплених за донати.

«А де розробки, де інженери. Розмінування за допомогою фпв (FPV-дронів, — ред.). І багато інших розробок, які допоможуть перемогти. Вам не набридло купу грошей витрачати на залізо, яке буде жерти топляк», — написав Жемчужников у коментарі.

Проте відповідь Притули була несподіваною та дуже грубою. Він відзначився образливим коментарем, який шокував багатьох:

«У мене у мами є вівчар німецький, Князь. Велика така собака. Так спробуйте у нього. Інших пропозицій поки нема».

Таке висловлення викликало обурення серед користувачів соціальних мереж, а інцидент став предметом широкого обговорення в українському інтернет-просторі. Відвертість та грубість Притули викликали не тільки занепокоєння, але й запитання щодо його мотивації та відповідальності.

Наступного дня (13 квітня) Притула опублікував пост із вибаченнями. У ньому він написав, що сприйняв коментар Жемчужнікова за коментар бота. За словами Притули, військовий прийняв його вибачення. Він також згадав, що його фонд допомагає 3 ОШБр та закликав усіх «заспокоїтися».

«Косяки треба визнавати, якими б огидними вони не були. Відбувся класичний «френдлі фаєр». Перепросив у Валерія з 3 ОШБр, коменти якого сприйняв за коменти бота. Вибачення прийняті. Дякую воїну за службу, розуміння і почуття гумору. Поговорили, порозумілись, працюємо далі. Зрештою, не чужі люди, фонд багацько допомагає бригаді. Знаю, що у когось «осад залишиться», але якщо ми з бійцем порозумілись, то і ви заспокійтесь!», — написав Притула.

Хоча Притула вибачився перед громадськістю та військовим, інцидент залишився предметом широкого обговорення. Багато хто поставив під сумнів дії волонтера та його відповідальність, а інші наголосили на важливості відвертості та визнання помилок.