Геращенко каже, що 51 депутат вже підписали заяву проти реваншу антиМайдану.

Народний депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко заявила, що 51 депутат поставив підпис під заявою з низкою вимог до влади, зокрема – відставки першого заступника директора ГБР Олександра Бабікова.

Про це вона написала в Facebook, виклавши відповідні скан-копії заяви.

“51 депутат зважився поставити підпис під заявою про репресії проти Тетяни Чорновіл з вимогою відставки адвоката Януковича Бабікова. Ми дякуємо кожному, хто підписався, усвідомлюючи нашу спільну відповідальність зупинити реванш”, – написала Геращенко.

Зокрема, в тексті заяви наголошується, що “кримінальна справа проти Тетяни Чорновіл – це спроба атакувати і перекреслити цінності, на яких тримається наша незалежність; це – спроба влаштувати російське судилище над усіма учасниками Майдану; це – красномовна ознака реваншу; це – черговий замах на геополітичний курс і історичний вибір України, на наше прагнення відстояти незалежність від Москви, вступити в Європейський Союз і НАТО “.

“Безсумнівно, після Тетяни Чорновол п’ята колона буде переслідувати і інших учасників Революції Переваги”, – підкреслюється в заяві.

Серед підписантів заяви – народні депутати від “ЄС” Петро Порошенко, Артур Герасимов, Софія Федина, Андрій Парубій.

Також Геращенко уточнила, що “ми завтра йдемо в ГБР підтримати Таню”.

Українці обурюються:

“Звичайно, навіть на цьому треба хайпануть”, “За Танею в’язниця вже давно плаче”, “Нехай автомат у цій” войовниці приберуть “, Знову цирк влаштують, Федина вже забула, як сама дивом уникла”.