Поштова площа у Києві та станція метро з відповідною назвою опинилися у критичному стані. Наразі ця місцевість опинилася під загрозою обвалу, а експерти кажуть, що туди вже не можна пускати людей. Причина у підземному торговельному центрі, який не добудували.

Держаудитслужба звинувачує КМДА у неадекватній реакції на попередження про транспортні проблеми на Поштовій площі. Своєю чергою, представники КМДА заявляють, що метро працює у звичайному режимі. В службі також наголошують, що вони повідомляли владу столиці про можливі проблеми на Поштовій площі ще у 2023 році.

«Під час комісійного огляду Поштової площі, де досі залишається незавершеним будівництво наземних об’єктів – торгівельного комплексу з підземним музеєм, виявлені недовиконані роботи з гідроізоляції, водовідведення та водопониження.Також були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа», — повідомляє пресслужба Державної аудиторської служби.

У Службі також стверджують, що сповістили профільний комітет КМДА про можливі проблеми з функціонуванням станції метро «Поштова площа». КМДА звинувачують у відсутності реакції протягом майже року після проведення аудиту.

Зі свого боку, у Департаменті транспортної служби КМДА заявили, що повідомлення про можливе закриття станції метро «Поштова площа» є «маніпуляцією, спрямованою на посіяння паніки». У пресслужбі КМДА також повідомили, що на Поштовій площі проведено позапланові перевірки, під час яких додаткових проблем не виявили.

У КМДА заявили, що підземний пішохідний перехід станції «Поштова площа» відокремлений цегляною перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.