На директора дочірнього підприємства ЛГП «Галсільліс» складено та скеровано до суду протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Популярне: Що ж тепер буде? Курс доллара росте на очах, дізнайтеся, що нас чекає до кінця березня

Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, перевірка встановила, що директор одного з дочірніх лісогосподарських підприємств ЛГП «Галсільліс» упродовж 2015-2016 років уклав договори підряду на проведення лісозаготівельних робіт з приватним підприємством, до складу засновників якого він входив.

УЗЕ у Львівській області склало протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією за ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП, які скерували на розгляд у Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.

Крім того, перевіряється законність укладення цих договорів підряду та виплати коштів з рахунку дочірнього лісогосподарського підприємства за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Зазначимо, що до проведення перевірки правоохоронців спонукали публікації у ЗМІ. Відповідно відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Львівської області організував проведення перевірки, яка підтвердила факт порушень.