Екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі на посаді президента Грузії створив в країні державні структури, які ефективно працюють до нині, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

Про це заявив нинішній президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

За словами Маргвелашвілі, за часів президентства Михайла Саакашвілі дійсно відбулися зміни.

“Як і у всіх політиків, є і плюси, і мінуси. Він реально переміг корупцію, це факт. Він створив державні структури, які ефективно працювали і працюють нині для сервісу громадян, такі як патруль, поліцейський патруль, митна та інші служби. Це факт, і цей факт існує, і зараз це працює в Грузії “, – розказав голова Грузії.

Маргвелашвілі вважає, що “це сталося за рахунок ущемлення прав громадян, за рахунок ущемлення прав мас-медіа”.

“І це теж факт. І, відповідно, грузинський народ і зреагував на ці факти. Його уряд поміняли на наш уряд, на” Грузинську мрію “, – констатував Маргвелашвілі.

Слід зазначити, що в січні 2004 року на президентських виборах в Грузії за Саакашвілі проголосувало 96,27% виборців. На посаді глави держави він перебував два терміни, до листопада 2013 року.

Маргвелашвілі переміг на президентських виборах 2013 року, на посаду прийшов 17 листопада. При президенті Саакашвілі працював міністром освіти і науки Грузії.