Екс-президент Петро Порошенко продовжує цинічними методами розправлятися зі своїми опонентами

Про це у своєму Facebook написав журналіст Євген Плінський.

За його словами, для атаки на нього Петро Порошенко підключив адвокатів, які за короткий час встигли подати позов до суду.

“Ну ось здається, що дивуватися вже неможливо, і тут таке…. Адвокати компанії Головань і Партнери, які представляють інтереси Петра Порошенка у ДБР, беруть участь у хакерській атаці на мій YouTube канал і з відверто фальсифікованими доказами подали на мене судовий позов. Круто?”, – задається питанням Плінський.

За словами журналіста, майже місяць на його YouTube канал йде атака хакерів з метою його блокування та видалення, яку, ймовірно, замовив один з фігурантів розслідування. У нього також є інформація, що за це “вбивство” акаунта готові заплатити $50 тисяч.

“Стратегію хакери обрали цікаву. Вони викачують мої старі відео, заливають їх до себе на фейсбук, якимось чином змінюють дату публікації і відправляють YouTube скаргу на порушення авторського права. YouTube дуже болючий до таких порушень і такі претензії відразу приймає. Після отримання трьох претензій з авторського права вони блокують можливість додавати відео до моменту закінчення спору. Якщо ви оскаржуєте цю претензію, що я власне і зробив, то YouTube знімає попередження. Але! Якщо на вас не подали цей позов в суд про порушення авторського права”, – розповідає він.