Журналіст і народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубинський опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook листування з директором “Укроборонпрому” Айварасом Абромавічусом.

Він стверджує, що глава Укроборонпрому сам написав йому, після того, як на сайті Dubinsky.pro з’явилася новина Олексія Комахи про те, що Абромавічус інвестує у Путіна.

“Я ніколи не публікую особисті листування. Але тут інший випадок. Абромавічус сам публікував свої листування з іншими людьми. І, мабуть, цілком нормально до цього ставиться. Тому – приймаю його правила гри. Насолоджуйтеся. Хамів треба вчити”, – пише журналіст у публікації.

У листуванні видно, як Абромавічус надсилає Дубинському ту саму статтю і стверджує, що той бреше і не червоніє. Зокрема, він заявив, що не є акціонером East Capital з тих пір, як почав працювати в уряді.

Дубинський же звернув увагу директора “Укроборонпрому” на те, що не він є автором статті та він зазначений в кінці новини і порадив звернутися до нього.

“Але сам з легкої руки, з великим задоволенням фейки готовий у будь-яку пору часу поширювати. Контента не вистачає? Або реальної роботи мало в Раді?”, – заявив Абромавічус в листуванні.