Обраний президент України Володимир Зеленський має намір зробити взаємини влади і українського бізнесу публічними, зрозумілими, прозорими та ідентичними, незалежно від того, хто яким бізнесом займається. Про це заявив політичний консультант штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

"Якщо ми говоримо про підходи, то Зеленський став першим президентом, який реально озвучує, які у нього зустрічі були і будуть. І це якраз лягає в ту канву, про яку говорив Зеленський, а саме: нічого поганого в великому бізнесі немає, так само як і в середньому та малому. Головне, щоб бізнесмени не намагалися перетворити країну в свій бізнес. І важливо, щоб український бізнес жив зі зрозумілими, прозорими і єдиними правилами існування", – пояснив Разумков.

Він зазначив, що в країні не було б олігархату, якби у нас були єдині правила для всіх бізнесменів.

"В Україні зараз так багато говорять про олігархів, тому що вони через владу намагалися примножити свій бізнес, або зберегти його, або знищити бізнес опонента. Якби вони всі жили за єдиним і зрозумілим механізмом, який працював би не тільки для представників великого бізнесу, а й малого із середнім, то сьогодні б розуміння олігарха в Україні не було", – підкреслив політичний консультант Зеленського.

Разумков також уточнив, як бачить стосунки українського керівництва і бізнесу обраний президент.

"Зеленський хоче, щоб стосунки влади і бізнесу були публічними, зрозумілими, прозорими та ідентичними, незалежно від того, хто яким бізнесом займається. І в такому випадку в бізнесі нічого поганого немає, це абсолютно нормально, щоб він розвивався і платив податки, створював робочі місця і так далі. Але, якщо представники великого бізнесу знову спробують впливати на політику держави, то я боюся, що суспільство і влада дадуть цьому адекватну відповідь", – резюмував він.