Виконувачкою обов’язків Головного управління ДМС у Львівській області призначили Зоряну Булаш, яка раніше очолювала відділ правового забезпечення Головного управління Нацполіції у Львівській області. Та після призначення очільниці на нову посаду в міграційній службі Зоряна Булаш продовжувала користуватися службовим авто поліції Škoda Karoq, на якому скоїла ДТП.

Про призначення 44-річної Зоряни Булаш в.о. начальниці міграційної служби Львівщини офіційно повідомили 16 вересня на сторінці управління у Facebook.

Крім того, новопризначену керівницю представила особисто голова Державної міграційної служби Наталія Науменко. Згодом допис про призначення Зоряни Булаш зник з офіційної сторінки головного управління ДМС Львівщини.

Керівник Первинної профспілки «Правозахисники країни» Сергій Джихур прокоментував ситуацію з ДТП. За його інформацією, у результаті ДТП автомобілі отримали пошкодження, однак про цей факт в поліцію не повідомляли – учасники оформили ДТП за допомогою європротоколу.

В оприлюдненій Сергієм Джихуром довідці зазначається, що Зоряна Булаш використовувала службове авто у приватних цілях та зберігала його за місцем проживання.

«З метою уникнення адміністративної відповідальності, із службового транспорту Зоряна Булаш знімає зареєстровані номерні знаки та використовує номерні знаки невідомого походження, один з таких номерних знаків ВС 7999 ОО. Під час дорожньо-транспортної пригоди на службовому транспорті могли бути незареєстровані номерні знаки», – сказано в оприлюдненій керівником профспілки довідці.

Сама ж Зоряна Булаш відмовилася коментувати інформацію про незаконне використання службового авто поліції та згадану ДТП.

«Як ви собі це можете уявити, що такі речі можуть бути приховані взагалі. Я навіть не хочу це обговорювати», – сказала вона, заявивши, що керівник зареєстрованою в Дніпрі профспілки поліцейських «Правозахисники країни» не може знати, що відбувається у Львові.