Російську актрису Анастасію Заворотнюк, яка бореться з раком, виписали зі столичної лікарні.

Про це повідомляє Telegram-канал “Mash”. За даними інсайдерів, артистка протягом місяця перебувала на лікуванні в клініці “Європейський медичний центр”.

Зараз вона все ще перебуває у важкому стані, проте рідні Заворотнюк повідомили лікарям, що вона продовжить лікування в іншому медзакладі.

Як відзначають джерела в російському шоу-бізнесі, швидше за все, сім’я Анастасії Заворотнюк скористається можливістю і перевезе важкохвору актрису в більш ефективну, ніж московська, клініку, пише сайт про зірок Hуser.

Куди повезуть зірку, неясно. Її сім’я як і раніше ніяк не коментує ситуацію і мовчить.

Директор актриси Стас Христов зазначив, що Анастасія та її сім’я не готові давати будь-які офіційні коментарі, що стосуються її здоров’я.

“Анастасія Заворотнюк і її оточення просять припинити спекуляції навколо її здоров’я і закликають людей вірити тільки тій інформації, яка з’являється в офіційних ЗМІ”, – зазначив директор актриси.

При цьому він зазначив, що Анастасія та її сім’я не готові дати будь-які офіційні коментарі, що стосуються її здоров’я. “Ми просимо поважати рішення актриси і її сім’ї”, – сказав директор Заворотнюк.

У свою чергу, нейрохіхург Павло Шнякін зробив досить сумний прогноз: жити зірці «Моєї прекрасної няні залишилося» 2-3 місяці. Хірург вважає, що у Заворотнюк швидше за все гіобластома, яка забрала життя Жанни Фріске, Михайла Задорнова і Дмитра Хворостовського. Це дуже підступна пухлина. Вона швидко росте і вражає всі ділянки мозку. Вилікувати її неможливо, можна тільки продовжити життя.