В яких регіонах України різко похолоднішає.

За прогнозами Укргідрометцентру, 7-8 лютого в Україні очікується значне похолодання.

Про це пише Корупція. Інфо за інформацією прес-служби ГС НС.

По всій території, крім Закарпаття, температура знизиться вночі до 12-17 °, в східних, Чернігівській та Сумській областях до 20-26 °, вдень до 9-15 ° морозу; в південних областях і Прикарпатті вночі 3-9 °, вдень 0-5 ° морозу.

У більшості областей, крім східних і північно-східних, буде випадати сніг, в центральних, західних, вночі 8 лютого і в Житомирській та Київській областях сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, на Закарпатті та півдні мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, в Одеській області вночі 8 лютого сильні опади; в західних, центральних і південних областях пориви вітру 15-22 м / с.

9 лютого нічна температура знизиться на більшій частині території країни до 18-23 °, на півдні та Прикарпатті до 8-13 ° морозу, денна – істотно не зміниться, опади припиняться. На дорогах ожеледиця.

По Києву 7-8 лютого мінімальна температура повітря знизиться до 12-17 ° морозу; очікується невеликий та помірний сніг, вночі 8 лютого в західних і південних районах Київської області місцями сильний сніг, хуртовини.

9 лютого в Києві припинення опадів, зниження нічної температури до 18-23 °. На дорогах ожеледиця.