Дипломати країн “Великої сімки” (G7) 11 грудня шукали спільну позицію щодо протидії агресії Росії. Наразі вони погодилися, що Володимира Путіна треба попередити про втрати.

Мовиться про те, що саме Росія зазнає серйозних втрат, якщо введе війська на територію України, про це повідомляє Bloomberg.

У виданні пишуть, що на зустрічі міністрів закордонних справ “Великої сімки” у Ліверпулі обговорювали питання України та можливої агресії проти неї Росії. І, мовляв, позиції членів G7 відповідали публічній позиції президента США Джо Байдена.

Високопосадовець Держдепартаменту США заявила, що країни G7 “абсолютно єдині” в питанні наслідків можливого вторгнення Росії в Україну. Чиновниця охарактеризувала переговори між міністрами закордонних справ G7 у Великобританії як “інтенсивні” і сказала, що ще є дипломатичний шлях до зниження напруженості у відносинах із Росією.

Якщо вони (Росія – ред.) вирішать не йти цим шляхом, це спричинить величезні наслідки і серйозні витрати, і G7 абсолютно єдина в цьому, – повідомляє вона для Reuters.