Жоден із кандидатів у президенти України ще не гарантував собі місце в другому турі виборів.

Про це під час круглого столу від "Українського центру суспільного розвитку" заявив заступник глави Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Антон Грушецький.

За його словами, у кандидата в президенти Володимира Зеленського дійсно перше місце в рейтингу, але говорити про те, що він пішов у відрив — не можна.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Після публікації дослідження, деякі відомі особистості говорили про відрив Володимира Зеленського від своїх конкурентів. Але якщо ми порівняємо результати з дослідженням двох інших компаній у кінці січня, то вони фактично ті ж. Для основних трьох кандидатів вони змінилися в розмірі статистичної похибки. Тому інтерпретація їх некоректна, такої динаміки і великого зростання поки немає", — заявив Грушецький.

При цьому соціолог вважає, що говорити напевно, хто вийде в другий тур поки не можна. Незважаючи на нинішні рейтинги, відстань між кандидатами досить хитка. Тим більше соціологічне опитування само по собі не може врахувати голосування військовослужбовців, ув'язнених або прикордонників.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного в період з 31 січня по 10 лютого, лідером симпатій українців став Володимир Зеленський. За нього готові віддати голоси 26,9% громадян. Його найближчими конкурентами є діючий президент Петро Порошенко (17,7%) і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (15,8%).