Виконувача обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області викрили на пропозиції хабара у розмірі 25 тисяч доларів керівнику підрозділу регіональної прокуратури. 

“Слідство встановило, що очільник регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. США. 

У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, в т.ч. кримінальної.”

13 січня детективи бюро повідомили цій особі про підозру у вчиненні злочину. 

Правоохоронці зафіксували факт надання хабара. Зі слів підозрюваних, ця неправомірна вигода “мала стати першим траншем у подальшій “взаємодії” з посадовцем регіональної прокуратури”.

За інформацією із відкритих джерел, виконує обов’язки керівника регіональної податкової Чеботарьова Наталія. 

Також у місцевому виданні “Думська” стверджують, що Чеботарьова намагалась підкупити голову управління нагляду за дотримання законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності обласної прокуратури Михайла Сербіна.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Також слідство встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до злочину.

Як повідомили в НАБУ, розслідування цієї справи ведеться з грудня минулого року. 

Пізніше очільник ДПС Сергій Верланов заявив про відсторонення всього керівництва ДПС в Одеській області та ініціювання службового розслідування. Окрім того, глава ДПС повідомив, що починає перевірку керівного складу центрального апарату Державної податкової служби на предмет корупції. 

“Гарантую НАБУ та іншим правоохоронним органам повне співробітництво та буду вдячний за інформацію, яка дозволить ДПС очистити свої лави від нечесних та корумпованих співробітників”, – написав Верланов. 

На це відреагував і Ветеран АТО, та консультант НАБУ, Євген Шевченко, подаємо його слова в оригіналі:

Євген цитує діалог:

З НАБУ, я так розумію, марно розмовляти … » – ну чому ж? Може і корисно – це все дивлячись, на яку тему

Ось вирішила б Наталя # Чеботарьова поспілкуватися і здати свого шефа-корупціонера – всім була б користь: шефа в тюрму – мадам на підвищення.

А так разом з в.о. Начальника Одеської ДПС Володимиром Мосійчуком десять років колонії получить.

Пам’ятайте, виродки – для вас вибір завжди є: або співпраця зі слідством і перспективи кар’єрного зростання, або тюремний термін з конфіскацією. Думайте.