Президент Володимир Зеленський заявив, що сьогоднішні переговори з його американським колегою Джо Байденом були “плідними” і “дуже важливими”.

Про це повідомляє Sky News.

“Ми сподіваємося, що 2023 рік стане роком перемоги”, – додав він.

Він також заявив, що продовжить робити все можливе, щоб демократичний світ “переміг у цій історичній битві”.

За його словами, Україна переживає дуже складний період, але вона зробить “історичні досягнення” за допомогою США та решти світу.

“Сьогоднішні переговори були дуже плідними, дуже важливими і дуже вирішальними”, – сказав він, додавши, що їхні результати, безумовно, матимуть вплив на полі бою.

“Відновлення та встановлення правосуддя також є важливим… і агресор має взяти на себе відповідальність за агресію та відшкодувати збитки”, – сказав Зеленський, перш ніж подякувати США за підтримку в забезпеченні цього.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден під час візиту до Києва анонсував новий пакет військової допомоги від США та додаткові санкції проти Росії за агресію.

Його заяву опублікував Білий дім одразу після офіційного підтвердження візиту.

“У той час як світ готується відзначати першу річницю варварського вторгнення Росії в Україну, я сьогодні у Києві – щоби зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну підтримку демократії, суверенітету і територіальної цілісності України. Коли Путін почав вторгнення майже рік тому, він вважав Україну слабкою, а Захід – розділеним. Він думав, що протримається довше, ніж ми. Але він жахливо прорахувався”, – заявив Байден.

Президент США повідомив, що під час візиту обговорив подальшу підтримку України.