Президент України Володимир Зеленський напередодні першого засідання нової Ради зважився на крайні заходи.

Про це поінформувало джерело в президентській партії “Слуга народу”.

Як стверджує інсайдер, 28 серпня Володимир Зеленський проведе закриту нараду з фракцією “Слуга народу” напередодні урочистого засідання Верховної Ради 9 скликання.

“Сьогодні, 28 серпня, з 16:00 до 19:00 ми всі збираємося в “Парковий” (раніше штаб Слуги Народу), де пройде зустріч майбутньої фракції з президентом Володимиром Зеленським”, – йдеться в повідомленні.

За словами джерела, народні депутати від “Слуги народу” отримають від глави держави завдання “бути готовими працювати всю ніч з 29 на 30 серпня, а також до можливого блокування трибуни опозицією.

“Такі установки дані в зв’язку з тим, що “в перший же день ми повинні будемо прийняти майже 100 законів (крім скасування недоторканності в першому читанні), прийняти закон про велику реформу прокуратури, яку очолить Рябошапка”, – стверджує джерело в президентській партії.

Більше того, як розповів журналістам інсайдер, на закритому засіданні президент Володимир Зеленський представить народним депутатам можливого нового прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

“Також 29 числа ми будемо голосувати в Раді за склад уряду, тому робота буде до ранку”, – підсумувало джерело в коментарі журналістам.

Раніше ми повідомляли про те, що у Володимира Зеленського готуються змінити хід історії в рамках першого засідання нової Верховної Ради.

Про це заявив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук. Політик в черговий раз підтвердив журналістам плани повністю відмовитися від недоторканності нардепів 29 серпня

“Шансів залишитися недоторканними у депутатів все менше». У Зеленського до питання підійшли поки більш теоретично, але все ж оптимізму у президентської команди – не позичати. Подивимося, що буде далі”, – заявив він в коментарі журналістам.

Загалом, Верховна Рада України 9-го скликання уже зовсім близько. У перший день роботи, 29 серпня, народні депутати обіцяють українцям багато нових законів, ініціатив та рішень.

Щонайменше новий склад Кабінету міністрів, генерального прокурора та низку законів. Цього дня нардепи вирішать і організаційні питання, розподілять позиції глав комітетів і визначать, хто і як працюватиме.