Останнім часом по всій країні все частіше походять протести щодо роботи військкомів. Зокрема, на Тернопільщині люди вийшли на масштабний протест проти протиправних дій ТЦК. До речі всі відео протестів можна знайти в нашому тг-каналі.

Це сталось після того, як 49-річного чоловіка забрали в ТЦК у Бучачі, де він провів декілька днів, той загадково помер в реанімації. Подія набула суспільного розголосу, адже бідолашний хворів епілепсією, а на його тілі були забої та синці. Після смерті чоловіка люди вийшли на масштабний протест, а рідні в шоці від того, що трапилось і не вірять офіційним версіям.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство з приміткою «природна смерть».

В той же час, в Тернопільському територіальному центрі комплектування заявили, що чоловік, якому стало погано у військкоматі, помер у лікарні через напад епілепсії.

«27 лютого 2024 року 49-ти річному жителю Тернопільщини раптово стало погано, почалися судоми, впав додолу на території третього відділу Чортківського РТЦК та СП. Працівниками територіального центру комплектування була надана перша медична допомога і викликана карета швидкої допомоги. Далі він був доставлений до КНП «Бучацька міська лікарня» каретою швидкої медичної допомоги із діагнозом: напад судом амнезії епілепсії. 29.02.2024 він помер в приміщенні лікарні попередній діагноз епілепсія, судомний синдром», — заявили там.

Наразі, спецпрокуратура у Тернополі перевіряє дії службовців ТЦК.