Цієї ночі ворог знову атакував Україну ракетами та БПЛА. На цю цинічну атаку відреагував президент України Володимир Зеленський. 
 
Відповідну публікацію він поширив у своєму телеграм-каналі. 

“Мішені терористів – мирні люди та об’єкти. Унаслідок ракетного удару по Умані пошкоджено близько 10 багатоквартирних будинки. В одному з них знищено цілий під’їзд. Під завалами залишаються люди. На жаль, є постраждалі та загиблі, серед них дитина. У Дніпрі обстріл терористів забрав життя дитини. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних і близьких через російський терор”, – написав Зеленський. 
 

Окрім цього президент подякував українським військовослужбовцям, що захищають наше небо та оборонні рубежі.

 

“Дякую нашим Повітряним силам, нашим зенітникам, усім, хто допомагає долати наслідки ворожих атак, усім, хто захищає наших людей”, – додав він. 
 

Зеленський підкреслив, що російська федерація повинна відповісти за кожен акт тероризму і в результаті на країну-агресорку чекає лише одне – тотальний провал. 

“Цей російський терор має отримати справедливу відповідь від України та світу. І отримає. Кожна така атака, кожне зло проти нашої країни і людей наближає державу-терориста лише до провалу й покарання, а не навпаки, як вони думають. Ми не забудемо жоден злочин, не дамо жодному окупанту уникнути відповідальності”, – підсумував президент.