Україна сподівається, що нашій державі вдасться провести обмін полонених всіх на всіх. Чи можливо це – пояснили у ГУР МО.

Такий обмін потребує серйозної роботи. Про це повідомив представник ГУР МО Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

Чи можливий обмін полонених всіх на всіх?

За словами Юсова, це ще неможливо. Це завдання, яке потребує серйозної роботи, але абсолютно реалістичне до виконання.

Але завдання надзвичайно важке. І ми не можемо говорити, що ця подія відбудеться завтра, це великий комплекс заходів, над яким працює весь Координаційний штаб, представники силових структур, Офіс Президента, – зазначив представник розвідки.

Юсов наголосив, що є дуже багато речей непублічних. Женевські конвенції передбачають повернення усіх полонених після закінчення бойових дій, але Україна не чекає цього і повертає своїх зараз.

“Понад 2 300 звільнених з полону вже повернулись додому. Також триває підготовка до наступних окремих обмінів, а також робота обміну всіх на всіх. Звичайно, результати будуть”, – додав він.

Тим часом Асоціація родин захисників Маріуполя закликає повернути з полону понад 1900 військових з “Азовсталі”, серед яких понад 700 – бійці полку “Азов”.

Про це повідомили в  Асоціації родин захисників “Азовсталі”

“Рівно рік тому, 16 травня, українськими військовими, які 86 днів тримали позиції й захищали Маріуполь від окупантів, було отримано наказ припинити оборону “Азовсталі” та скласти зброю.

Героїзм Маріупольського гарнізону допоміг вистояти іншим великим містам нашої держави. Багатьом це коштувало найдорожчого. Вони пожертвували своїм життям, щоб вижили ми. І ми не маємо права забувати про їхній подвиг”.

За даними родин захисників Маріуполя, уже рік у російському полоні перебувають більше, ніж 1900 військових-захисників “Азовсталі”, з них – понад 700 бійців полку “Азов”.

Сподіваємось, невдовзі всі наші військові повернуться додому.