Глава митниці Максим Нефьодов і група нардепів від “Слуги народу” таємно зустрілися з чернівецьким бізнесменом Іллею Павлюком, якого ЗМІ називають одним із найвпливовіших контрабандистів в Україні.

Про це говорить у своєму відеоблозі журналіст Євген Плинський і публікує відеозапис зустрічі в київському готелі “Україна”.

За його словами у фракції СН 30 народних депутатів підконтрольні Павлюку і 9 з них працюють у комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

“Людина, дуже схожа, на Макса, фігурує на цій зустрічі. Так, і найцікавіший момент: з народних депутатів, які фігурують на цьому відео, коли вони зустрічаються з їхнім куратором Павлюком, сім осіб, друзі, члени комітету парламенту з фінансової, податкової та митної політики – Олег Воронько, Юлія Діденко, Олексій Ковальов, Олександр Ковальчук, Олексій Леонов, Євген Петруняк та Олег Марусяк, який, за інформацією авторів відео, є родичем Павлюка.

Крім цього, в групу Павлюка в податковому комітеті входить Ірина Алахвердієва і Дарина Володіна. Просто чи то вони не потрапили в кадр під час цієї зустрічі, чи то на зустріч не прийшли … З 18 членів, представлених у комітеті “Слугою народу”, 9 осіб – це люди, контрольовані контрабандистом Павлюком”, – каже Плинський.

“На цей момент у мене немає жодної інформації, що Павлюк уже пролобіював призначення на митницю в тих чи інших регіонах, але, друзі мої, в контексті того, що Нефьодов закрив від ЗМІ проведення конкурсів на керівників регіональних митниць виникає цілком обґрунтована підозра, що на кадрову політику української митниці чиниться суттєвий вплив, і Нефьодов буде найближчим часом розставляти на митниці тих людей, .. які будуть йому “спускатися” на ось таких зустрічах з подібними людьми. Думаю, що Павлюк – не єдина людина, яка керує Нефьодовим… Якої вам ще “прозорості” на митниці бракує?” – сказав у відеоблозі журналіст.