Український журналіст Дмитро Гордон поспілкувався з користувачами на своєму youtube-каналі, і один з підписників поставив йому пряме запитання про те, чи закінчилася політична кар’єра Володимира Зеленського.

Перед тим як відповісти, Гордон витримав невелику паузу і підкреслив, що у нього всередині відбувається боротьба, і з одного боку він хоче відповісти правду, якою важкою вона б не була, але з іншого – все-таки хочеться залишити українцям хоч якусь надію.

«Я спробую відповісти чесно і залишити світло в кінці тунелю», – підкреслив журналіст.

За його словами, він поділяє позицію більшості українців, які вже не мають ілюзій щодо Зеленського. Відкрито журналіст не заявив про те, що як президент Зеленський не відбувся, але в його відповіді простежувалося те, що він думає про Зеленського.

«Я вважаю, що Володимир Зеленський – все, якщо він найближчим часом не зробить найважливіші кадрові кроки», – додав Гордон.

Також він вказав на те, що глава держави не збирався обманювати суспільство, і коли він ішов у президенти, то щиро хотів змінити Україну на краще.

Однак, вступивши на посаду, Зеленський зіткнувся з непереборними обставинами, і він фізично не зміг реалізувати всі передвиборчі обіцянки, тому в країні не відбулося ніяких зрушень в кращу сторону.