ЗСУ звільнили Балаклію! Над містом майорить український прапор!

Також Українські військові вдало продовжують контрнаступ на Харківщині. У Куп’янську вранці 8 вересня було завдано дошкульних ударів по скупченню російських окупантів у двох міських готелях, на автобазі та швейній фабриці.

Ворог поніс значні втрати у Липцях та Савинцях та змушений був відступати з низки населених пунктів Харківської області. Про це повідомив журналіст Роман Бочкала.

За його словами, одразу 4 місця розташування ворожої живої сили та техніки були накриті артилерійським вогнем ЗСУ вранці у Куп’янську.

“Із розділу “ранкові гарні новини”. Куп‘янськ. В готелях “Оскіл” та “Піраміда” сьогодні був гарячий “сніданок”. Дууууже гарячий… На території автобази та швейної фабрики також. У результаті кількість розквартированих там орків суттєво зменшилась. Бо “гарячий сніданок від ЗСУ” – це вам не щі сьорбати”, – написав Бочкала.

Вдалі атаки є у захисників України і на інших напрямках боїв на Харківщині.

“Савинці – вдало накрили ракетами підрозділ росіян. Липці – кількість супротивника значно зменшилась. Гонтарівка, Дорошенкове, Шевченкове – окупанти покидають зазначені населенні пункти”, – підкреслив Бочкала.

Раніше повідомлялося, що окупанти заявили про “евакуацію” з Куп’янська на Харківщині. Про неї оголосив зрадник Віталій Ганчев, який воював проти України з 2014 року, а на початку літа 2022 року був “призначений” Росією “керівником” окупаційної “адміністрації” на Харківщині.

За його словами, жителів Куп’янська, зокрема жінок та дітей, росіяни силоміць вивозитимуть з рідного міста через наближення ЗСУ.

Водночас українська влада закликала жителів Купʼянського району запастися їжею, водою, зарядити телефони. До цивільних із таким проханням звернувся депутат Вадим Крохмаль. Він натякнув, що ЗСУ скоро звільнять населені пункти у цій частині країни від загарбників.