У неділю, 11 серпня, в американському штаті Пенсильванія спалахнула пожежа в дитячому садку, яка забрала життя п’ятьох маленьких дітей від восьми місяців до семи років.

Як повідомляє місцева поліція, четверо з них були братами і сестрами. Зокрема, за інформацією New York Times, ще два хлопчики врятувалися, вистрибнувши з вікна другого поверху, отримавши незначні травми.

“Ми кричали, щоб діти стрибали вниз. Вони були дійсно налякані”, – кажуть очевидці жахливої ​​трагедії.

Місцеві мешканці розповіли, що побачили яскраво-помаранчеве полум’я і звуки вибухів. Після цього вони кинулися викликати рятувальників.

В результаті інциденту постраждав також один місцевий мешканець, який живе навпроти і власниця дитячого садка Елейн Харріс. Повідомляється, що її син загинув у пожежі.

Пізніше з’ясувалося, що в приміщення дитячого садка був тільки один детектор диму – на горищі, але він не працював. Серед версій пожежі поліція розглядає електричну несправність.

Нагадаємо, в Хабаровському краї (Росія) одна дитина загинула та ще троє потрапили в реанімацію в результаті пожежі в наметовому містечку на території гірськолижного комплексу “Холдомі”.