Український президент повинен не чекати «чергової капості» від Володимира Путіна, а починати активно діяти у зв’язку з подіями, що відбуваються на Донбасі і окупацією Криму.

Таку думку висловив колишній депутат РФ Костянтин Боровий, відповідаючи на питання інтернет-користувачів.

Політик вважає, що новообраному президентові України Володимиру Зеленському потрібно висунути ультиматум Володимирові Путіну:

“… ультиматум, який Зеленський повинен пред’явити Росії, Путіну, навіть ультиматумом його можна не називати, щоб не лякати нікого, – протягом тижня покинути територію Криму і сходу України або – це стан війни”, – сказав Боровий.

За словами екс-депутата Держдуми РФ, Україна може влаштувати Росії економічну блокаду:

“На цей період припиняються всі економічні відносини, ну, оскільки стан війни, вентиль закручується – і нафтовий, і газовий вентиль закручується, поки щось залежить від України”.

Також він додав про підтримку українців:

“І звернення до всіх держав європейських підтримати Україну в її економічну блокаду держави, агресивно захоплюючої території сусідніх держав – Грузії, Молдови, поки не Латвії, але вже там якісь натяки на це були, поки не Фінляндії, але вже теж були якісь натяки … політика потрібна, потрібно не чекати чергової пакості від Путіна, а проводити політику … “.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зруйнував плани Володимира Путіна на Донбасі.

Український журналіст Іван Яковина назвав вагому перешкоду для Росії при захопленні Донбасу. За його словами, підтримка місцевих жителів Володимира Зеленського зруйнує плани російського президента.

Його перемога на президентських виборах спровокувала бурхливу реакцію росіян. Автор запевняє, що тепер жителів Донбасу ніяк не залякати українським президентом. Адже вони давно знають Володимира Зеленського, який весь цей час дарував народу тільки позитивні емоції.

“Сьогодні в передачі говорив, що жителі “ДЛНР” фізично не можуть боятися Зеленського. Вони ж його знають як облупленого! Вони його люблять! Він, як і вони, говорить по-російськи і майже не знає української, він завжди приколювався над тим, що і їм смішно, він сам з робочого кварталу Кривого Рогу. Ніяка пропаганда не зможе зробити так, щоб місцеві жителі стали сприймати його як реальну загрозу своєму життю”, – підкреслив Іван Яковина.

Журналіст додав, що президенту Росії варто побоюватися популярності Володимира Зеленського на непідконтрольних Києву територіях. Адже жителі Донбасу можуть раптово переосмислити своє становище і помітити ворогів прямо під боком. Коли лякаючих “бандерівців” більше немає – починають страшити озброєні бойовики.