Мовний скандал розгорівся в Одесі. Цього разу російськомовного правоохоронця та його керівника через конфлікт з невідомим відсторонили від виконання службових обов’язків.

Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подію зафіксували на відео.

В ході перевірки інформації встановлено, що інцидент стався між дільничним та громадянином у відділі поліції, куди кількох чоловіків запросили через появу у громадському місці у п’яному вигляді.

“Оцінка діям поліцейського, його керівника та ще двом його колегам, які були присутні під час конфлікту, буде надана за результатами розслідування”, – заявили у главку.

Відео інциденту з’явилося у місцевих Телеграм-каналах. На ньому зафіксовано конфлікт, учасником якого став молодий поліцейський та якийсь чоловік, вочевидь, один із тих, кого “запросили” до дільниці. Зважаючи на все, запис почали вести з певної “точки” конфлікту – після того, як невідомий вимагав, щоб правоохоронець розмовляв українською.

Невідомо, що відбувалося до цього моменту, але видно, що поліцейський уже гнівається і російською мовою каже, що Одеса – це Україна. Але опонент відповідає, що той зобов’язаний говорити українською, застосовує ненормативну лексику та звинувачує правоохоронця у тому, що той “прикривається погонами” і пропонує їх зняти. Поліцейський встає, знімає погони та разом з невідомим йде із приміщення. Учасники конфлікту виходять на вулицю, але чим саме він завершився, наразі невідомо. А що ви думаєте з приводу дій поліцейського? Пишуть думки у коментарях