Упевненість у швидкій поразці чинної влади в Грузії висловив колишній грузинський президент Михайло Саакашвілі 9 березня, в бесіді з журналістами інтернет-газети Netgazeti.

Саакашвілі назвав поступки опозиційним партіям, на які погодилася правляча партія «Грузинська мрія», програшем її лідера Бідзіна Іванішвілі, що в майбутньому призведе до його поразки.

«Система Іванішвілі була зруйнована завдяки опору грузинського народу і іноземних партнерів, і ми повинні повністю знищити її. <…> Після виборів, де Іванішвілі зазнає поразки, ми просто зруйнуємо його мрію! », – заявив Саакашвілі.

Колишній президент також заявив, що більшість грузинського народу нібито хоче, щоб він знову почав брати участь в політичному житті Грузії.

Нагадаємо, мережу сколихнула інформація про кандидата на пост Головного прокурора. Так, так, саме сколихнула, адже як пишуть Українські ЗМІ очолити ГПУ може колишній соратник Саакашвілі – Давид Сакварелідзе.

Як відомо, він є колишнім заступником генерального прокурора України і співзасновником партії “Рух нових сил”, яку очолює саме колишній президент Грузії.

Крмі того, його називають дуже наближеним до оточення самого Саакашвілі.

Крім того, Саквалерідзе є одним з головних супротивників Петра Порошенка, який, нібито, сприяв тому, щоб він втратив свій пост в ГПУ.

За словами Сакварелідзе, йому складно повірити в те, що його відставка не була узгоджена з Порошенком.