Поки окупанти розповідають про нібито захоплення відбитих позицій ЗСУ на лівому березі Херсонщини, В районі Козачих Таборів висадився український десант чисельністю з десятки бійців. Ох і неприємний сюрприз для Путіна вийшов.

Про це повідомив один із російських військкорів .

З його ж слів, українські морпіхи зуміли звільнити кілька вулиць і ліквідувати окупантів, які перебували в населеному пункті. Однак через 20 хвилин російський військкор пост видалив. Мабуть забоявся, що прилетить за такі хороші новини.

Тим часом, у районі Кринок ворог уже багато місяців безуспішно намагається прорвати оборону наших захисників.

Зокрема, із Кринок, що на лівобережжі Херсонщини, не повертається 60-70% штурмових груп РФ. Росіяни змушені підтягувати ресурси з тилу.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

«Якщо на Запорізькому напрямку облаштована вся ситуація – від ландшафту до скупчення військ для того, щоб регулярно проводити штурми. То на Херсонському напрямку, де у районі Кринок ворог безуспішно вже багато місяців намагається вибити наших із плацдарму, тут складна ситуація у них (росіян) з формуванням штурмових підрозділів», – пояснила речниця.

За словами Гуменюк, окупанти вимушені підтягувати ресурси з глибоких тилів, із третьої лінії оборони, адже з Кринок не повертається близько 60-70% штурмових груп ворога.

«Такі серйозні втрати для ворога – це кожен раз, крім реально знищення особового складу, це і ще серйозна деморалізація у морально-психологічному плані», – зауважила посадовиця.