Президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися з президентом РФ Путіним, щоб вийти на рішення про припинення обстрілів на Донбасі. Однак, у господаря Кремля інші цілі. Про це заявив прес-секретар глави держави Сергій Никифоров.

“Президент зі свого боку робить для цього все можливе. Він неодноразово повторював, що готовий зустрічатися і в нормандської форматі, і один на один з російським президентом, щоб раз і назавжди припинити стрілянину на сході України. На жаль, очевидно, в Кремлі мети трохи інші. Однак саме світ залишається головним пріоритетом президента “, – передає слова Никифорова прес-служба ОПУ.

Нагадаємо, 13 липня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у відповідь на пропозицію Володимира Зеленського обговорити статтю Путіна про Україну під час особистої зустрічі нагадав, що в Кремлі раніше неодноразово говорили про готовність до зустрічі і називали умови її проведення.

Нагадаємо, фактично Москва готова розмовляти з тим представником Києва, який забуде про окупований Крим і погодиться на легалізацію терористичних ЛДНР в складі України. Всі інші теми Путін згоден обговорювати з Зеленським. Але це абсолютно не потрібно Україні без вирішення територіальних питань. Звідси незрозуміло, навіщо Зеленський так напрошується на особисту зустріч з Путіним.

Також Дмитро Пєсков заявив, що стаття Путіна є хорошим приводом для зустрічі президентів (слід гадати, з дотриманням вищевказаних умов). Адже вона «витримана в дусі поваги до українського народу і до України».

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.