Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські захисники за минулий тиждень звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку.

Про це Маляр повідомила під час включення з Military Media Center.

За її словами, загалом на південному фланзі Бахмутського напрямку звільнено вже 40 кв. км території. Вона також зазначила, що ворог намагався цього тижня повернути втрачені позиції в районах західніше Кліщіївки, Андріївки і Курдюмівки.

Крім того, Маляр повідомила, що захисники мають успіх в Урожайному на південному фронті та ведуть наступ на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

“Цього тижня тривали бої в населеному пункті Урожайне, там є певні успіхи”, – наголосила вона.

Також, за словами Ганни Маляр, Збройні Сили України мали “певні успіхи” південніше та південно-східніше Старомайорського, закріплюються на певних ділянках.

Маляр також підтвердила, що українські військові успішно виконали завдання на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

“Там були виконані певними підрозділами певні завдання, ми звісно не можемо розкривати, що саме було зроблено, але з цими завданнями впорались. Для того, щоб там закріпитись, потрібно витісняти ворога, зачищати територію”, – розповіла вона.

Додамо, військовий експерт Денис Попович вважає, що окупанти РФ у Работіно на Мелітопольському і Урожайному на Бердянському напрямку вже в напівоточенні ЗСУ.