Калиновський був затриманий сьогодні вночі у Дарницькому районі Києва

Опубліковано відео затримання сина колишньої дружини бізнесмена Дмитра Фірташа Сергія Калиновського. Відповідне відео оприлюднила прес-служба МВС, передає Корупція Інфо

Нагадаємо, Калиновський був затриманий екіпажем № 207 з 2-ї роти 2-го батальйону патрульної поліції за рух по зустрічній смузі у Дарницькому районі Києва. З документів він пред'явив лише свідоцтво про реєстрацію Porshe Cayene на ім'я Тетяни Лойко. Інших документів правопорушник не показував, крім того, симулював нездужання.

Калиновському будуть висувати підозру за ч. 3 ст. 286 "Порушення правил безпеки дорожнього руху" (від 7 до 12 років ув'язнення) та ст. 342 "Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу".

Пізніше в МВС розповіли, що екс-пасинок Фірташа, який збив на смерть двох людей вісім років тому, був ідентифікований патрульними поліцейськими завдяки фотографії, розміщеній злочинцем у своїй соцмережі.

Нагадаємо, що в травні 2007 року Сергій Калиновський на BMW зіткнувся з припаркованими "Жигулями". У результаті аварії загинули двоє людей.

Пізніше він був оголошений в розшук.

пасенок