Україну не залишать віч-на-віч з Росією

У Британії заявили, що готові порушувати українське питання на дипломатичному рівні

Таким чином Велика Британія й надалі підтримуватиме Україну в протистоянні російській агресії як у військовій, так і в економічній сферах.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Україна 24” заявила надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

“Для Великої Британії цілком зрозуміло, що Росія багатьма способами може послабити Україну, і вона намагалася це зробити. Це не тільки про військову силу, а ще про постачання енергоносіїв, і саме тому ми занепокоєні через “Північний потік-2”. Ми від самого початку пропонували відмовитись від розвитку “Північного потоку-2″, тому що ми бачили, як легко його можна використовувати як зброю”, – сказала Сіммонс.

Але, дипломатка уточнила, що наразі відправляти 600 британських військових до України, як писала низка іноземних ЗМІ, у планах немає.

“Мені здається, це лише припущення військового кореспондента, адже насправді Велика Британія, як і багато інших держав, має війська, і ці війська можна відправити у будь-яку частину світу. Однак наразі немає планів відправляти їх в Україну. Хочу зазначити, що занепокоєність через військове нарощування – це лише один з аспектів російської агресії. Тож питання, що Велика Британія чи інші країни можуть зробити, аби допомогти Україні? Це мають бути розмови не лише про військову загрозу, а й гібридну”, – сказал вона.