Глава партії “Слуга народу”, перший заступник голови фракції “СН” Олександр Корнієнко виступаючи з трибуни парламенту попросив спікера Дмитра Разумкова пересісти з президії до сесійної зали і разом з усіма слухати нового голови ВР.

Корнієнко весь свій виступ присвятив критиці Разумкова.

” Коли лицемірство, лукавство і використання подвійних стандартів стає не тільки повсякденністю, але і предметом торгу з політичними опонентами і просто з якимись людьми, які хочуть вплинути на парламент. Два роки тому ми були єдині в прагненні взяти на себе відповідальність за зміни, за реформи, за оновлення принципів, за якими повинна працювати влада. Цього від нас чекали 73% виборців. ми були новими політиками і вирішили залишитися людьми в цій політиці … Коли я зараз говорю, я з жалем змушений констатувати, що не всі ми: хтось погнався за довгим корупційним рублем і покинув нашу фракцію, хтось за коротким російським рублем, а хтось вирішив, що власні політичні, і навіть життєві амбіції, вище командних цілей і домовленостей. З жалем змушений констатувати, що таким став і наш колишній глава нашого списку і нашої партії. Ми повинні мати сміливість сказати прямо нашим виборцям, що Дмитро Олександрович відступив від загальних принципів і більше не є членом нашої команди і більше не може представляти нашу партію на такій високій посаді “, – підкреслив перший заступник голови фракції” СН “.

Корнієнко задався питанням:

«Як сталося, що почав працювати принцип« друзям все, а ворогам регламент? Чому законопроекти одних комітетів завжди потрапляли до порядку денного, а інші комітети кинуті напризволяще парламентського життя? Як це пов’язано з особистостями глав Комітетів або з реформами, які ці Комітети пропонують? Чому 15 місяців не призначається керівник апарату Верховної Ради? Чому рік для журналістів не відкривалися кулуари з COVID, а раптом відкрилися перед обговоренням відставки?