Санкції, якими вдарили США по олігарху Ігорю Коломойському, не схожі на жодні інші. Вони не є такими потужними та не створять дуже багато неприємностей для нього. Ці обмеження не є такими болючими, як перепало Медведчуку. Та це не применшує їх важливості.

Про це журналістка Катерина Соляр розповіла у своєму відеоблозі “Підгорає”.

Вона зазначає, що їх лояльність проявляється уже у тому, що вони не призвели до блокування активів та рахунків олігарха у американських банках. Однак, навіть на такому рівні подібні обмеження були надзвичайно потрібними.

“Вони є гарним сигналом або ж своєрідною чорною міткою для всіх, хто майбутньому захоче вести справи з Коломойським”, – сказала Соляр

Журналістка додає, що це лише початок історії, а самому олігарху варто готуватися до нових неприємностей.

“Наприклад, у вигляді відмов у отриманні віз до інших європейських країн, а також у вигляді втрати близьких друзів”, – запевнила журналістка.

Для ілюстрації своїх слів, вона навела ситуацію з колегою олігарха – Ігорем Палицею. Зовсім нещодавно він гучно заявляв про свою дружбу з олігархом. Проте, не встигля США запустити санкційний механізм, як він одразу ж відхрестився від таких стосунків.

“Він вирішив не “палитися” і того ж дня заявив, що ніякий він Ігорю Валерійовичу не друг, не товариш, не бізнес-партнер і не компаньйон”, – підсумувала журналістка.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.