У програмі журналістських розслідувань "Наші гроші з Денисом Бігусом" – хто такий прокурор Сус, за якого ведеться війна між НАБУ та Генпрокуратурою.
За останні тижні протистояння між НАБУ та ГПУ досягло піку, коли прокурори утримували детективів НАБУ в полоні. Цікавість антикорупціонерів викликали прокурори підрозділу Генпрокуратури з розслідування особливо важливих економічних справ. Його діяльність пов’язують з впливом товаришів Президента України Петра Порошенка Кононенка та Грановського.
В одному з київських гуртожитків, який належить Генпрокуратури, мешкає і слідчий прокуратури Дмитро Сус – ключовий фігурант протистояння між НАБУ та ГПУ. Сам департамент ГПУ, в якому працює Сус – захований у дворі будинку, де сталися сутички між силовиками. Причина конфлікту – розслідування, яке ще з весни веде Антикорупційне бюро щодо працівників департаменту Суса. З дозволу суду бюро стежило за цим департаментом.
З початку розслідування НАБУ Сус особисто прийшов у бюро з обшуком в іншій справі. А згодом і викрив конспіративну квартиру. Прокурори скаржаться, що їм є за що переживати. Все через справу компанії "Нафтогазвидобування" та ї викраденого три роки тому директора Олега Семінського. Це не просто одна з найбільших газодобувних компаній в Україні. У 1990-х роках її співзасновником був Петро Порошенко. Але його і Грановського частка була втрачена через рейдерство і опинилась в Нестора Шуфрича.
Минулого року в рамках справи про викрадення директора "Нафтогазвидобування" прокурори взялись арештовувати рахунки, акції, свердловини і видобутий газ компанії. Основним акціонером на той час вже був Рінат Ахметов, а Шуфрич і Рудьковський лишалися молодшими партнерами. А от за блокування компанії відповідав Дмитро Сус. Він особисто клопотав про арешт майна, що в Ахметова аж скаржились на Суса тодішньому генпрокурору Шокіну.
Блокування економічних операцій компанії могло бути інструментом політичного впливу на Ріната Ахметова, особливо в час парламентських голосувань, коли не вистачало голосів для прийняття рішення, переконані журналісти.