Журналістські розслідування
Подобається

“Працювала там прост*туткою і…”: Ірена Кільчицька, скандальна і спокуслива екс-заступниця Леоніда Черновецького

13/02/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Працювала там прост*туткою і…”: Ірена Кільчицька, скандальна і спокуслива екс-заступниця Леоніда Черновецького

Популярне: “С*екс-скандали, розлучення, пікантні фото…”: Підбірка скандальних листувань народних обранців

Проти екс-мера Києва, Леоніда Черновецького, відкрито декілька кримінальних проваджень, його викликають на допити в СБУ, а він відкидає будь – які звинувачення в свою сторону, передає Корупція.Інфо

І якщо про опального політика, відомо достатньо: де він і чим займається (адже він нотує кожен свій крок у фейсбуці), то команда колишнього мера розбрелась хто – куди, окрім скандальної помічниці, Ірени Кільчицької.

У 2015 році, вона нагадалась новиною про те, що стала мамою двох близнят. Дівчат вона назвала Матильда і Марсель. Сама ж Ірена, розповіла про те, що в її найкращої подруги, постійно запитували, хто батько дітей, а та жартуючи відповідала, що поки не розібралась з татами Моніки і Марка. Адже в пані Ірени, вже 4 дітей.

З того часу Ірена не з'являлась на публіці. Та не довго вдалось насолодитись спокоєм, адже минулого року вона, на дорогому Бентлі потрапила в ДТП – це і стало інформаційним приводом для журналістів. Звідки в колишньої чиновниці такі гроші? Згідно з офіційною інформацію пані Ірена займається своєю справою, має невеличку консалтингову компанію.

Тому не дивно, що їй вдалося "заробити" на декількох водіїв-охоронців, домогосподарку, медика солідний автопарк і елітну нерухомість в Царському селі.

На питання про особисте життя в інтерв'ю, Ірена ділиться не охоче, особливо якщо її запитують про чоловіка, жінка відповідає лаконічно – вона не одна і зовсім не сприймає такого поняття, як весілля, можливо дає про себе знати вишкіл КГБ, оскільки там Ірена обіймала посаду секретаря кримінальної канцелярії. В одному з інтерв'ю Гордон ставив екс-чиновниці дуже жорсткі питання, на які та відповідала стримано, до прикладу питання про роботу проституткою. Все виявилось банально, там просто був знятий фільм: " Проститутки на фоні КГБ", де вона зіграла роль з Михайлом Козаковим і Андроном Кончаловським, також вона жартувала, що секс там був не справжній.

В тому ж інтерв'ю, вона сказала, що не буде зберігати гроші в українських фінустановах, оскільки "трьох літрові" банки надійніші, ніж вони. Саме тому і важко спрогнозувати, це гроші колишньої чиновниці, чи сьогоднішньої бізнесвумен?

Тим не менш, Ірен Кільчицька, особа неординарна, варто лише згадати відомий вислів Черновецького: "Я і моя молода команда!".