Голова Луганської ОВГА Юрій Гарбуз приїхав у зону АТО з дорогим аксесуаром на руці. 

Його наручний годинник коштують 28400 доларів. 

Так стверджують в співтоваристві "Гарбуз Конфуз" Facebook. 

Цікаво також і те, що чиновник приїхав на фронт у літній формі. 

"Ми вже неодноразово говорили, що губернатор Гарбуз тільки прикидається дурником…Перше, що думаєш, дивлячись на це фото: "Куди цей клоун вирядився в літній формі???". 

А насправді все набагато цікавіше. Гарбуз – давній шанувальник марки годин Ullyse Nardin. І навіть в поїздку на КПВВ Золоте не втрачає можливість надіти модель за 28400$", – написали на сторінці. Губернатора назвали злодієм і позорищем. "Перед ким хоче понтонуться, перед нещасними людьми???

Ось так і живемо. Люди голодують, а у чесного Гарбуза годинник майже за мільйон гривень. Злодій і позорище – ось і весь наш губернатор!!!" – підсумували на сторінці. 

Люди відреагували на фото Гарбуза з дорогими годинниками гнівними коментарями.

 "Поки ми будемо дозволяти цим піда…. знущатися над нами, доти вони будуть знущатися", – написав Юрій Титаренко. "Взагалі ні про що! Де видно, що це ті самі годинник? По цій фотографії можна зрозуміти?" – запитав Каміло Гевара. 

"Негідник", – прокоментував Олександр Дальський. 

Як повідомлялося, глава Луганської області Юрій Гарбуз практично не буває на робочому місці. Із його приходом на посаду управління областю, якій терміново потрібна підтримка, звелося нанівець.