Звісно, були сподівання, що сьогодні відбудеться голосування за мою кандидатуру на посаду віцепрем’єр-міністра, але я залишаюсь впевненим у підтримці президента Зеленського та більшості депутатів зі “Слуги народу” та інших фракцій, тож будемо готуватись до голосування у четвер, про це на своїй сторінці написав Михайло Саакашвілі.
Але як і раніше, я готовий допомагати, консультувати і долучатись до усіх намагань реформувати збанкрутілу стару систему, яка панує в Україні. Бо насувається напевно найсерйозніше економічно-суспільне випробування, яке доведеться пройти Україні за усі роки Незалежності.
Великий суспільний резонанс пов’язаний із сьогоднішніми подіями доводить, що є широке розуміння, що потрібні серйозні і швидкі зміни і це дає надію на нашу спільну перемогу.
Окрім того, політик охарактеризував сьогоднішню зустріч зі слугами:
В цілому зустріч з фракцією «Слуги народу» пройшла дуже конструктивно і змістовно. Після фракції залишилося дуже багато депутатів, щоб поспілкуватися.
Зазначимо, нещодавно, Михайло Саакашвілі, екс-президент Грузії і кандидат на посаду віце-прем’єра України з реформ у Кабміні Дениса Шмигаля, назвав причину сварки з колишнім українським лідером Петром Порошенком. Також Саакашвілі переконаний, що із чинним президентом Володимиром Зеленським у нього подібних проблем не виникне.
Ні, тому що Зеленський — не крадій, стовідсотково. На жаль, Порошенко був схильний (до цього — ред.), він любив гроші, — заявив Саакашвілі в інтерв’ю DW.
За його словами, саме це й послужило причиною «великих проблем» з Порошенком. Водночас політик вважає, що із Зеленським йому вдасться уникнути подібних непорозумінь.
У Зеленського таких проблем не буде. Його можна критикувати за швидкість реформ чи за якісь окремі рішення. Але це не є джерелом конфлікту, — резюмував Саакашвілі.
Також, відразу після зустрічі, Саакашвілі зазначив:
“Для мене дуже важливо посилити роботу з парламентом, тому що у всіх змінах, у всіх реформах важливо, щоб було якомога більше стейкхолдерів – людей, які зацікавлені і хочуть проводити ці реформи. Треба відсувати в бік олігархічні і приватні інтереси і максимально все зробити, щоб звільнити український бізнес. Український бізнес зараз знаходиться у феодальній залежності від держави”, – сказав він.