Нардепка від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар назвала президента Росії Володимира Путіна “х**лом” із трибуни Верховної Ради України

 

Це сталося у вівторок, 30 березня, на позачерговому засіданні парламенту під час виступу народної обраниці.

Сюмар сказала, що “подивилася кіно” від Нацполіції (вона мала на увазі розслідування про погроми Офісу президента прихильниками Сергія Стерненка) і “почула там найстрашніше”.

Після такого висловлювання народної депутатки в залі піднявся шум, але політикиня продовжила свою промову. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков перебив її і зробив жінці зауваження.

“Колеги! Шановні колеги! Давайте вибирати висловлювання в стінах Верховної Ради”, – сказав він під вигуки парламентаріїв із залу.

Сюмар на це не відреагувала та ще раз повторила відомий вислів.

“Колеги, бачите, заперечення викликає хто такий “Путін”. А я це можу повторити насправді, розумієте. І кіно Нацпол вам це сказав…” – продовжила виступати Сюмар.

Не меншого шуму сьогодні наробила і нардепка від ЄС – Ірина Геращенко.

Під час виступу нардепа “євросолідарності” Ірини Геращенко в залі Ради сталася бійка її однопартійців на чолі з Петром Порошенко зі “слугами народу”

Спікер Дмитро Разумков звернувся до Порошенка з фразою: “Петро Олексійович, я розберуся”. Після цього скандал стих, а Геращенко з трибуни оголосила, що нардеп “Слуги народу” з прізвищем на літеру Ш знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

У підсумку Рада проголосувала за засудження погрому Офісу президента. За 237 депутатів.

UPD: Геращенко запідозрила у вживанні алкоголю колишнього журналіста 1 + 1, нардепа “Слуги народу” Сергія Швеця.

Як відомо, Верховна Рада України своєю постановою засудила дії активістів, які пошкодили будівлю Офісу президента 20 березня, під час протесту на підтримку Сергія Стерненка на вулиці Банковій у Києві.

Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України та Державному бюро розслідувань:

  • забезпечити швидке, повне та неупереджене розслідування та надати юридичну оцінку подій 20 березня біля Офісу президента;
  • вивчити обставини, що супроводжували ці події, на предмет організації та/або участі у реалізації зазначених подій будь-яких політичних партій України та/або пов’язаних з ними осіб;
  • визначити ступінь вини учасників, організаторів та замовників події у завданні матеріальної шкоди державному майну України та забезпечити притягнення винних осіб до відповідальності у відповідності до законодавства України;
  • щотижнево надавати комітету ВР з питань правоохоронної діяльності актуальну інформацію щодо ходу розслідування подій.