Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков охарактеризував відносини Верховної Ради і Конституційного Суду України як «конструктивну співпрацю».

«У нас бувають різні моменти, проте впевнений, що разом з Конституційним Судом ми рухаємося в одному напрямку для досягнення і захисту інтересів держави та Конституції. Сьогодні Конституційний Суд і Верховна Рада працюють досить злагоджено і ефективно для забезпечення якісних змін у законодавстві України », – повідомив Д. Разумков під час онлайн-конференції, присвяченій річниці Конституції України та 30-річчя Венеціанської комісії.

Крім того, голова Верховної Ради зазначив, що між парламентом і Конституційним судом хоча і бувають непорозуміння, але тим не менш парламент і КСУ намагаються знайти компроміс.

«Дуже часто ми знаходимо спільні точки дотику, незважаючи на виникаючі дискусії. Як завжди, істина народжується в дискусії. В цілому, ми вдячні за ті зауваження, які надходять нам з боку Конституційного Суду », – зазначив Дмитро Разумков

Нагадаємо, глава Виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі заявив, що Конституційний Суд України в нинішньому вигляді має припинити своє існування.