Поки голова Політради партії “Опозиційна платформа – за Життя”, народний депутат України Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом, Росія не піде на діалог з Україною, про це в ефірі телеканалу «Росія-24» заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Зеленський говорить, що нам треба розмовляти з Росією. Ну, припустімо, що це щось дасть. Скажіть, будь ласка, а Росія розмовлятиме із Зеленським, коли Медведчук сидить під домашнім арештом, коли ведеться незаконне переслідування опозиційних депутатів, коли закриваються опозиційні телеканали? Я думаю, що Росія не йтиме на діалог у такій парадигмі, ‒ сказав Марчевський.

При цьому він зазначив, що про необхідність прямих переговорів і діалогу йшлося постійно.

Згадаймо, що це пропонували неодноразово. Пропонував Віктор Медведчук, лідер нашої політичної сили. Зокрема, і за це він тепер перебуває під домашнім арештом. Про це постійно розповідали запрошені гості закритих телеканалів, які зараз прийнято називати опозиційними: NewsOne, ZIK та “112 Україна”. Кожен день хтось розповідав про те, що необхідно вести прямі переговори. Канали закриті. Медведчук під домашнім арештом, ‒ підкреслив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

Нагадаймо, нардепу від партії “Опозиційна платформа – За життя” та куму Володимира Путіна Віктору Медведчуку висунуто дві підозри: у державній зраді Україні, пов’язаній із видобуванням нафти та газу в Чорному морі у змові з окупантами Криму, та у держзраді, пов’язаній з домовленостями про постачання вугілля із окупованих територій Донбасу (ОРДЛО).

До того ж, 8 грудня, Національне агентство із запобігання корупції під час перевірки декларації за 2020 рік виявило у кума президента РФ та нардепа Віктора Медведчука незадекларованій нерухомості та автомобілів вартістю понад 73 млн гривень.

Перевірка встановила, що вартість земельної ділянки – понад 29 млн. грн., а домоволодіння – 16 млн. гривень. Також не задекларовано земельну ділянку в АР Крим, право користування якою має її дружина. Крім того, НАЗК встановило, що нардеп не вказав вартість 4 автомобілів.